Global Village: Łączymy Kultury na Wydarzeniu z AIESEC w Lublinie

Global Village AIESEC Lublin
Fot. AIESEC Lublin

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na niezwykłe wydarzenie — Global Village, które organizuje AIESEC w Lublinie. To niepowtarzalna okazja, by przemierzyć świat w jednym miejscu, doświadczając różnorodności kulturowej, jedności i przyjaźni. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do serc kultur z całego globu!

Data i Miejsce:

Global Village odbędzie się 28 lipca 2023 w Galerii Labirynt w Lublinie, począwszy od godziny 13:00 do 20:00. Po głównej części wydarzenia zaplanowaliśmy również afterparty z DJ-em, abyście mogli tańczyć do północy!

Smak Świata:

Wszyscy lubimy odkrywać nowe smaki, prawda? Na Global Village będziecie mieli okazję degustować tradycyjne potrawy przygotowane przez naszych fantastycznych wolontariuszy z różnych państw.

Jedność w Różnorodności:

Wyjątkowym elementem wydarzenia będzie międzynarodowy koncert, na którym różnorodne kultury spotkają się w jednym miejscu, by celebrować jedność. Muzyka łączy ludzi bez względu na pochodzenie, a my chcemy to wykorzystać, by stworzyć niesamowitą atmosferę.

Mądra Rozmowa:

Przygotowaliśmy również panel dyskusyjny z wyjątkowymi gośćmi, którzy podzielą się swoimi inspirującymi historiami i perspektywami. Będziemy rozmawiać o tematach ważnych dla całego świata i poszukiwać wspólnych rozwiązań na przyszłość.

Tańce Orientu:

Jeśli chcecie rozgrzać parkiet, to mamy dla Was kolejne atrakcje! Warsztaty tańca orientalnego pozwolą Wam poznać ciekawe style taneczne i poczuć ducha odległych kultur.

Zarejestruj się już teraz!

Aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona, więc spieszcie się!

Global Village organizowany przez AIESEC in Lublin to niepowtarzalna okazja na spotkanie z kulturami z całego świata, na jednej scenie. Jedność, różnorodność i przyjaźń — te wartości będziemy celebrować wspólnie. Dołączcie do nas i stwórzmy razem niezapomniane chwile, które zostaną z nami na długo!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.