„Gliny z innej gliny” zapowiedź powieści Marcina Wrońskiego

MWronski fotMarcinŁobaczewski
Marcin Wroński | fot. Marcin Łobaczewski

„Gliny z innej gliny” to ostatnia część, zamykająca cykl świetnych polskich kryminałów z komisarzem Maciejewskim na czele! Tym razem sprawa będzie równie zagadkowa.

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich pisarzy kryminałów, Marcin Wroński, zamyka cykl o niepokornym Komisarzu Maciejewskim wydając dziesiątą i ostatnią część pod tytułem „Gliny z innej gliny”. Wroński zaprosił do udziału w tym przedsięwzięciu Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka.

Autor zebrał różne opowiadania dotyczące wielu spraw, w których udział bierze niepokorny komisarz Maciejewski. Wracamy do Lublina lat 20. i 80. XX wieku. Mniejsze i większe sprawy zainteresują każdego, kto lubi zagadki i tajemnicze kwestie, wydające się na pierwszy rzut oka nie do rozwiązania.

Każdy, kto miał już styczność z komisarzem dobrze wie, że nie przejdzie On obojętnie obok kolejnego morderstwa i nie pozwoli, aby ktokolwiek mógł go przechytrzyć. Również i tutaj przekonamy się o tym, że opór i spryt mężczyzny weźmie górę i nie zgodzi się On na wypuszczenie mordercy na wolność!


Uwaga! Już wkrótce spodziewajcie się konkursu, w którym do zgarnięcia będą książki M.Wrońskiego „Gliny z innej gliny”. Szczegóły niebawem!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.