Giełda Mieszkań w Lublinie za nami (zdjęcia)

W dniach 11-12 marca 2017 r. odbyła się przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie, Giełda Mieszkań, której organizatorem była Galeria GALA. Wszystkie osoby, które były zainteresowane zakupem mieszkań lub szukały najciekawszych ofert w Lublinie, mogły skorzystać z wielu przygotowanych promocji.

 

Podczas Giełdy Mieszkań osoby zainteresowane miały do dyspozycji w jednym miejscu ponad trzydziestu wystawców, którzy przedstawili swoje oferty. Wystawcami na Gali Mieszkań byli deweloperzy budujący w okolicach Lublina, spółdzielnie mieszkaniowe, biura nieruchomości, firmy projektujące i budujące domy, banki i instytucje finansowe.

 

Giełda Mieszkań to cykliczne wydarzenie, które już po raz czwarty odbyło się w Galerii GALA przy ul. Fabrycznej.

 

Zdjęcia | fot. Jakub Pecio

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.