Giełda Mieszkań w Lublinie — jesień 2022

Giełda Mieszkań GALA 2022
Giełda Mieszkań GALA 2022 | materiały prasowe

W co dziś warto zainwestować? Jak wybrać odpowiednie mieszkanie i lokalizację? Na co zwracać uwagę? Jak w najbliższej przyszłości będą się kształtować ceny nieruchomości? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć w dniach 22- 23 października 2022 w Gali Dom i Wnętrze przy ul. Fabrycznej 2 podczas XXXVI Giełdy Mieszkań.

Giełda Mieszkań Lublin 2022

Po raz kolejny w trakcie weekendu w jednym miejscu znajdzie się znakomita większość lubelskich deweloperów oraz doradców finansowych co z jednej strony da możliwość zapoznania się z kompleksową oferty  nieruchomości w Lublinie, z drugiej zaś skonfrontowania swojej wiedzy na temat obecnego rynku mieszkaniowego oraz wyobrażeń na jego temat w przyszłości.

Obecne czasy jak żadne inne stawiają zarówno przed kupującymi, jak i sprzedającymi szereg wyzwań. Galopujące ceny materiałów budowlanych, rosnące koszty pracy oraz towarzysząca im inflacja pozwalają zapomnieć o obniżkach cen wymarzonego „m”.

Spadająca liczba wniosków o kredyt oraz wymogi nowej ustawy deweloperskiej zwiększyły z kolei dostępność mieszkań o podniesionym standardzie, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach naszego miasta – nierzadko w centrum Lublina. Podsumowując – to wszystko, co niedawno było praktycznie niedostępne, dziś stoi przed nami otworem.

To wszystko prowadzi do wniosku, że jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup własnego mieszkania, to nie za bardzo ma na co czekać. To samo dotyczy osób, które chcą ratować swoje oszczędności przed spadkiem wartości i szukają bezpiecznej przystani. Dla jednych i drugich inwestycja w nieruchomości jest teraz najlepszym pomysłem.

Najwyższy czas pogodzić się z tym, że taniej i łatwiej już było i jak najszybciej finalizować swoje plany inwestycyjne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Gali Dom i Wnętrz w sobotę 22 października w godz. 10.00-17.00 i w niedzielę 23 października w godz. 10.00 -16.00 na Giełdę Mieszkań.

Lista wystawców:

1. Żagiel Dom
2. DOMLUBLIN
3. Swietelsky Sp. z o.o.
4. TBV
5. Phinance
6. Willowa II Sp. z o.o.
7. Galadom
8. RWP Capital
9. Immobilia
10. Lalak Dewelopment
11. TTS Development
12. PPH ORION
13. EDACH budownictwo
14. FS Nieruchomości
15. MAK DOM HOLDING S.A.
16. Chrzanowscy
17. Renoma
18. Eko Park Lublin
19. GDL
20. Biuro Dewelopera BCB
21. IPS-Biuro Deweloperskie
22. Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o. o.
23. ZIPiS
24. Multimel
25. Elizówka Park Adamiuk Psiuk sp.k
26. U4 Ubezpieczenia
27. Haaly I Osiedle Skowronkowa
28. Wenus Mieszkania Helvetia City
29. Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.