Gdzie warto kupić odzież na studniówkę, bal karnawałowy lub inną ekstra imprezę?

Sukienki na Targu pod Zamkiem | fot. Damian Gerhand

Czeka Cię studniówka? Idziesz na bal karnawałowy, a może będziesz druhną na weselu? Potrzebujesz świetnych ubrań, ale masz ograniczony budżet?

Jedno jest pewne – w Lublinie da się kupić tanio modne ubrania i nie rezygnować ze świetnego stylu. Dowodem są stylizacje klientów Targu Pod Zamkiem.

Kreacje na wielkie uroczystości – gdzie kupić w Lublinie?

Lublin butikami i galeriami stoi. Na każdym kroku znajdziesz sklepy odzieżowe kuszące kolorowymi witrynami. Ręka aż rwie się, żeby złapać za klamkę i wejść do środka, ale w środku okazuje się, że… ciuchy są strasznie drogie. Sukienka – 700 zł, buty – 500 zł, torebka – 300 zł. Wmawiano Ci, że za jakość się płaci? Owszem, płaci się, ale mądry kupujący wie, że można mieć świetną jakość za przystępną cenę.

Coraz więcej klientów rezygnuje z zakupów w galeriach handlowych, gdzie ubrania są wątpliwej jakości, ale opatrzone metkami z horrendalnie wysokimi cenami. Ludzie rezygnują z tych zakupów, bo nie chcą wyglądać tak samo, jak połowa miasta. Potrzebują czegoś unikalnego, ciekawego, nowatorskiego, a jednocześnie wykonanego z najlepszych gatunkowo materiałów. Cenią Polskie produkty.

Taką jakość ubrań można znaleźć na Targu Pod Zamkiem w Lublinie. Targ pod Zamkiem to największe targowisko w regionie. Jeden przy drugim stoją pawilony z sukienkami, obuwiem, okryciami wierzchnimi i dodatkami. Na Targu pod Zamkiem możesz znaleźć modną odzież w każdym fasonie, kolorze i rozmiarze. Kupisz tam zwiewną suknię w greckim stylu i krótką rozkloszowaną spódnicę. Znajdziesz wysokie szpilki z cekinami i ciepłe botki. Przymierzysz doskonale skrojony płaszcz i nowoczesne bolerko. To miejsce Sprawdzone Przez Pokolenia Lublinian.

Targ pod Zamkiem oferuje najlepszą jakość odzieży i dodatków od polskich producentów. Stragany wręcz uginają się od ubrań i akcesoriów zgodnych z aktualnymi trendami i dostępnych w naprawdę korzystnych cenach.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Modny wygląd nie jest już dzisiaj wyznacznikiem pewnego statusu, a standardem. To, jak wyglądasz, przekłada się na sposób, w jaki oceniają Cię inni ludzie. Jeśli chcesz, by oceniali Cię dobrze, musisz właściwie wyglądać. Imprezy takie jak studniówki czy bale karnawałowe to dla ludzi „wymarzone” sytuacje pozwalające oceniać innych. Przy takich okazjach zawsze staramy się wyglądać jak najlepiej, by dobrze wypaść w oczach innych.

Niestety presja stylowego wyglądu sprawia, że wydajemy bardzo dużo pieniędzy. Często te pieniądze są wydawane na ubrania, które nie są tych pieniędzy warte. Zagraniczne marki kuszą modnymi fasonami, ale jakość ubrań pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem nasze rodzime firmy odzieżowe gwarantują tak samo modne fasony, ale za to znacznie przystępniejsze ceny z jednoczesną wysoką jakością.

Kupując na Targu pod Zamkiem, możesz zyskać podwójnie – gwarantujesz sobie świetny wygląd, ale jednocześnie nie musisz wydawać kroci. Więcej informacji o targowisku znajdziesz na stronie www.targpodzamkiem.pl i na stronie Facebook Targ pod Zamkiem. Targowisko mieści się przy al. Unii Lubelskiej i jest otwarte 7 dni w tygodniu.

Każda niedziela na Targu Pod Zamkiem jest Handlowa. Weekendy to czas na zakup świeżych warzyw od lokalnych plantatorów. Warunek jest jeden musisz wstać wcześnie bo giełda owocowo – warzywna funkcjonuje już od 6:00 w każdą sobotę.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.