Gdzie najlepiej szkolą przyszłych kierowców w Lublinie? Ranking WORD 2020

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

WORD Lublin opublikował statystyki zdawalności egzaminów państwowych na prawo jazdy osób szkolonych w ośrodkach szkolenia kierowców w Lublinie w 2020 roku. Które ośrodki mogą pochwalić się wysokimi wynikami?

Najlepsze szkoły jazdy w Lublinie

Tradycyjnie, jak co roku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie publikuje statystykę ośrodków szkolenia kierowców o najwyższej zdawalności. W rankingu WORD Lublin wziął pod uwagę ośrodki, z których w 2020 roku do państwowego egzaminu na prawo jazdy przystąpiło minimum 100 kursantów.

Jak wynika ze statystyk opublikowanych przez WORD, ponad 67-procentową zdawalność praktycznego egzaminu na prawo jazdy kategorii B osiągnął OSK „Lukas” z Puław. Na drugim miejscu znalazł się Ośrodek Szkolenia Kierowców „Lipski” (również z Puław) z wynikiem blisko 65 proc. Trzecia pod względem zdawalności praktyki jest OSK „LUZIK” z Puław z wynikiem ponad 58 proc.

W zestawieniu prezentujemy wyniki kursantów z egzaminu praktycznego w kategorii „B” oraz liczbę przeprowadzonych egzaminów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.