Gdzie jest Weronika? 23-latka w niedzielę wyszła z domu i ślad po niej zaginął

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci, rodzina i znajomi poszukują zaginionej 23-letniej Weroniki. Kobieta w niedzielę wyszła z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie wróciła do domu, ani nie nawiązała z bliskimi kontaktu.

Zaginęła Weronika

Do zaginięcia 23-latki doszło w niedzielę 5 września. Weronika wyszyła z domu w gminie Jastków w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: Wzrost 165 centymetrów, waga około 50 kilogramów, sylwetka szczupła, włosy tlenione blond, proste, długie do ramion, oczy koloru niebieskiego. Kobieta ma widoczną wadę chodzenia.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej należy kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Niemcach pod numerem telefonu: 47 811 12-10 lub 112.

Aktualizacja 10.09.2021

Policjanci z KP w Niemcach zakończyli czynności poszukiwawcze z uwagi na szczęśliwe odnalezienie kobiety.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wadę to ona ma ale umysłu tak jak wszyscy w tym domu, totalna patologia, alkohol narkotyki balangi ciągle