Gdy policjanci zapukali do drzwi, 35-latek akurat suszył konopie w pokoju

suszenie konopi marihuana narkotyki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Bełżyc zatrzymali 35-letniego mężczyznę związanego z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli niemal pół kilograma marihuany.

Policjanci z komisariatu w Bełżycach weszli w posiadanie informacji, że na jednej z posesji w gminie Konopnica mogą znajdować się narkotyki. Policjanci postanowili to sprawdzić i złożyli niezapowiedziane odwiedziny u mieszkającego tam 35-latka.

Podczas przeszukania mundurowi w jednym z pokoi znaleźli częściowo wysuszone rośliny konopi. Mężczyzna rozwiesił je na sznurku nad łóżkiem. Łącznie po przeważeniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli blisko pół kilograma suszu.

Właściciel narkotyków został zatrzymany. 35-latek usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości marihuany. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.