Garbatówka: BMW uderzyło w ścianę budynku, dwie osoby nie żyją

68 125658
BMW uderzyło w ścianę budynku w Garbatówce | fot. KPP Łęczna

Kierowca BMW wypadł z drogi i uderzył w budynek gospodarczy w miejscowości Garbatówka, gmina Cyców. Dwóch mężczyzn zginęło, trzeci jest ranny. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 21:30 w miejscowości Garbatówka w gminie Cyców w powiecie łęczyńskim. Samochód z dużą prędkością wypadł z drogi i uderzył w budynek gospodarczy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował i uderzył w budynek gospodarczy znajdujący się w pobliżu drogi.

Niestety w wyniku zdarzenia dwóch mężczyzn w wieku 28 i 29-lat poniosło śmierć, a 28-letni właściciel pojazdu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz to, kto w chwili wypadku kierował pojazdem.

68 125659
BMW uderzyło w ścianę budynku w Garbatówce | fot. KPP Łęczna
68 125657
BMW uderzyło w ścianę budynku w Garbatówce | fot. KPP Łęczna

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.