Gang Fajniaków w Biedronce. Jak je zdobyć? Nowe maskotki zastąpią popularne Słodziaki [ZASADY PROMOCJI]

Gang Fajniaków w Biedronce od 27 sierpnia 2020 r
Gang Fajniaków w Biedronce od 27 sierpnia 2020 r

Gang Fajniaków w Biedronce. Sieć sklepów Biedronka przygotowała nową promocję. Wkrótce pojawi się tam Gang Fajniaków. To nowe maskotki, które będą mogli nabyć klienci. Jak je zdobyć?

Gang Fajniaków w Biedronce

Gang Fajniaków pojawi się w Biedronce już wkrótce. Sieć sklepów poinformowała już w jaki sposób będziemy mogli nabyć nowe maskotki. Gang Fajniaków zastąpi Gang Słodziaków – pluszaki przypominające leśne zwierzęta.

Gang Fajniaków – jak je zdobyć?

Akcja Gang Fajniaków wystartuje czwartek (27 sierpnia) i potrwa kilkanaście tygodni. Jej mechanika podobna będzie do tej z ostatnich dwóch lat. Klienci za zakupy w Biedronce zdobywać będą naklejki, które następnie będzie można wymieniać na pluszaki. Tak jak dotychczas, dodatkowe naklejki zdobywać będzie można za kupno owoców i warzyw, za zakup produktów partnerów akcji, a także za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Gang Fajniaków – zasady promocji

Gang Fajniaków będzie składał się z pluszowych zwierząt, roślin a nawet słońca, chmury czy smogu. Łącznie do nabycia będzie dziesięć nowych maskotek. Kolejno są to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropelka Ksenia, Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio i Ważka Wiola.

Ich kolekcję można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce. Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł.

Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek, a dzięki temu jeszcze szybciej zdobyć wymarzonego pluszaka. Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

  • z kartą Moja Biedronka
  • co najmniej jednego warzywa lub owocu
  • produktów z oferty specjalnej
  • dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki gospodarki

Kolekcjonerzy Fajniaków mogą nie tylko zbierać pluszaki, ale i o nich czytać. Jeśli uzbierają 15 naklejek, otrzymają za darmo książkę o przygodach Gangu, w której dzielne Fajniaki pomagają rozwiązywać ekologiczne problemy. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, której autorem jest Marcin Przewoźniak, a ilustratorem Małgorzata Detner, odebrać będzie można we wszystkich sklepach Biedronka w kraju. Można będzie ją też kupić za 9,99 zł.

Naklejki w ramach Gangu Fajniaków będzie można zbierać do 2 grudnia 2020 roku lub wyczerpania zapasów.

Gang Fajniaków w Biedronce; album, naklejki, maskotki

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.