Galerie handlowe w Lublinie otwarte w Wigilię i Boże Narodzenie [Plaza, Tarasy Zamkowe, Felicity, Olimp]

IMMOFINANZ Tarasy Zamkowe dekoracje swiateczne
Zdjęcie ilustracyjne | Tarasy Zamkowe

Galerie handlowe w Lublinie otwarte w Wigilię i Boże Narodzenie. Tarasy Zamkowe, Lublin Plaza, Galeria Olimp, Atrium Felicity, Outlet Center Lublin, Skende Shopping.

Zgodnie z ustawą 25 i 26 grudnia 2018 mogą być otwarte tylko sklepy, w których pracują właściciele lub osoby, które nie mają umowy o pracę. Czynne mogą być zatem małe, najczęściej osiedlowe sklepy, w których właściciele postanowili w te dni stanąć za ladą. Wyjątkiem są kina czy punkty rozrywki i restauracje. W Boże Narodzenie otwarte będą również sklepy znajdujące się przy stacjach benzynowych.

Godziny otwarcia galerii handlowych w Wigilię i Boże Narodzenie w Lublinie

Generalnie centra handlowe w Lublinie będą zamknięte w święta, ale z kilkoma wyjątkami. W pierwszy i drugi dzień świąt będą działać niektóre kina, restauracje, kawiarnie i kluby fitness.

W Wigilię 24 grudnia galerie handlowe będą czynne nieco krócej niż w dni powszednie. Jakie otwarte galerie handlowe w Wigilię i Boże Narodzenie w Lublinie? Sprawdź godziny otwarcia na kolejnych podstronach.

Dalej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.