Galeria Labirynt wśród najlepszych w Polsce

33077989 1694013717314295 1680506607118581760 o
Galeria Labirynt w Lublinie | fot. Wojciech Pacewicz

Galeria Labirynt w Lublinie znalazła się wśród 20 najlepszych galerii i muzeów pokazujących sztukę nowoczesną i współczesną. Ranking przygotował tygodnik „Polityka”.

Galeria Labirynt znalazła się na 10. miejscu rankingu dwudziestu najlepszych polskich galerii i muzeów przygotowanym przez tygodnik „Polityka”. Przypomnijmy, że dwa lata temu było to miejsce 14.

Wysokie noty Galeria Labirynt zdobyła za: „sporo dobrych zbiorówek, ciekawy program rezydencyjny, otwarcie na zagranicznych kuratorów, regularne wystawy dla dzieci”.

Uznanie wzbudziły opisy wystaw na stronie internetowej, w których pojawia się lektor języka migowego. Galeria Labirynt jest jedyną lubelską instytucją, która znalazła się w finałowej dwudziestce.

To już dziewiąta edycja rankingu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.