Ford Mustang o nr rej. ZS 343KT poszukiwany. Został skradziony w ostatnich dniach

Skradziono forda mustanga na terenie Biłgoraja
Skradziono forda mustanga na terenie Biłgoraja | fot. KPP Biłgoraj

Pomiędzy 23 a 26 kwietnia na terenie Biłgoraja doszło do kradzieży samochodu marki Ford Mustang o nr tej. ZS 343KT Może ktoś widział skradziony samochód?

Kradzież forda mustanga

Do kradzieży samochodu doszło pomiędzy 23 a 26 kwietnia 2021 r. na terenie Biłgoraja. Skradziony samochód to Ford Mustang koloru czarnego, rocznik 2016 r. Początkowe numery rejestracyjne pojazdu to ZS 343KT. Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję.

„Zwracamy się z prośbą do świadków zdarzenia, a także do wszystkich osób mogących mieć informacje o kradzieży lub miejscu postoju poszukiwanego pojazdu. Prosimy również posiadających video rejestrator samochodowy o sprawdzenie, czy we wskazanym powyżej czasie pojazd ten został przez nich zarejestrowany” – mówi mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Informacje można przekazać osobiście lub dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 lub 47 815 22 71. Policjanci zapewniają anonimowość.

Skradziono forda mustanga na terenie Biłgoraja
Skradziono forda mustanga na terenie Biłgoraja | fot. KPP Biłgoraj

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.