Fontanny na pl. Litewskim już tryskają wodą

IMG 20190402 113013
Fontanny na pl. Litewskim | fot. Dominik Wąsik

Lublinianie mogą już wypoczywać przy multimedialnej fontannie na pl. Litewskim. Obiekt rozpoczyna swoją pracę po przerwie zimowej. Kiedy pierwszy pokaz?

We wtorek uruchomiono fontannę multimedialną po zimowej przerwie. W najbliższych dniach mają zostać włączone pozostałe fontanny znajdujące się na pl. Litewskim. Trwają prace konserwatorskie, montaż zdemontowanych na zimę elementów, testowanie urządzeń czy czyszczenie niecek.

Inauguracja pokazów na fontannach multimedialnych na placu Litewskim zaplanowano na 3 maja. Tego dnia będzie miała premiera najnowszego multimedialnego pokazu pt. „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej”. O tym pokazie pisaliśmy tutaj.

IMG 20190402 112844
Fontanna multimedialna na pl. Litewskim | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.