Festyn "Bez przemocy – bezpieczeństwo, edukacja, zabawa"

Festyn "Bez przemocy - bezpieczeństwo, edukacja, zabawa" - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
materiały prasowe

Już w przyszły weekend w Galerii Olimp odbędzie się festyn „Bez przemocy – bezpieczeństwo, edukacja, zabawa”. Zabawy dla dzieci, pokazy i inne atrakcje.

Festyn będzie oficjalnym zakończeniem projektu „Bez przemocy – bezpieczeństwo, edukacja, zabawa”. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia w Galerii Olimp w godzinach 11-17. W programie zaplanowano symulację medyczną połączoną z pokazem pierwszej pomocy, naukę samoobrony, prelekcję behaviorysty ze Schroniska dla Zwierząt dotyczącą poprawnego zachowania wobec zwierząt oraz występy wokalne – wszystko to odbędzie się na scenie.

– Będą również stoiska, na których animatorzy poprowadzą zabawy, mające na celu integrację rodziców z dziećmi, znajdzie się również stoisko z ratownikiem medycznym, który będzie uczył pierwszej pomocy oraz stoisko schroniska dla bezdomnych zwierząt. – mówi Ada Tadewicz, Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna

Festyn jest organizowany jako podsumowanie projekt, który działa od czerwca. Od tamtej pory partnerzy prowadzili takie działania, jak: organizacja szkoleń dla lekarzy, przedstawicieli oświaty oraz funkcjonariuszy policji, spotkania z psychologiem o tematyce „Jestem bezpieczna”, przeprowadzenie programu „Bezpieczny Senior”, wytworzenie i dystrybucja tabliczek informacyjnych dotyczących numerów alarmowych, dystrybucja maskotek sierżant Poli oraz materiałów edukacyjno-informacyjnych.

Plakat Festyn

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.