Ferie zimowe w Lublinie. Baseny czynne krócej, lodowisko Icemania otwarte dłużej

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie przygotowuje się do ferii zimowych, które w województwie lubelskim rozpoczną się od najbliższego poniedziałku, 14 lutego. Na czas ferii zmienią się godziny funkcjonowania poszczególnych obiektów.

Zmiana godzin funkcjonowania basenów i lodowiska w ferie

O zmianie godzin funkcjonowania basenów Strefa H2O i CSR Łabędzie w ferie informowaliśmy już w ubiegłym tygodniu [link: Baseny w ferie czynne krócej. MOSiR informuje klientów z wyprzedzeniem].

Teraz MOSiR poinformował, że w ferie zimowe zmienią się godziny funkcjonowania lodowiska Icemania. Lodowisko będzie otwarte wcześniej, przez co klienci będą mogli skorzystać z dodatkowego bloku.

W czasie ferii lodowisko Icemania w dni powszednie będzie czynne już od godz. 10, przez co klienci zyskają dodatkowy blok w godz. 10:00 – 11:15. W weekendy lodowisko otwarte będzie zgodnie z harmonogramem w godz. 12:00 – 21:15

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.