Ferie? Jak ferie to w domu strachu z prawdziwego zdarzenia. CIEMNO zaprasza mieszkańców Lublina.

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno

Ferie zbliżają wielkimi krokami – za kilka dni w szkołach zrobi się podejrzanie CIEMNO, a komputery wielu młodych osób zaczną działać na wyższych niż zazwyczaj obrotach. A co gdyby w okresie ferii zimowych zrobić coś naprawdę wykręconego? W wolnym czasie odwiedź jedyny horror house w Lublinie i spędź niezapomniane chwile z dreszczykiem emocji!

Horror house CIEMNO – dom strachu i escape room w centrum Lublina

CIEMNO to tak zwany horror house, czyli połączenie domu strachu z escape roomem. Obiekt mieści się w klimatycznej kamienicy przy ulicy Kowalskiej 4 w Lublinie. Wnętrza przybytku skrywają pomieszczenia, których aranżacji nie powstydziliby się najwybitniejsi autorzy powieści grozy.

Już sam klimat poszczególnych pokojów – cytując klasyka – robi wrażenie! Gwoździem programu są jednak duchy i zjawy krążące po tym wyjątkowym miejscu. Role upiorów są odgrywane przez aktorów – czy aby na pewno wszystkich? Tego nam niestety nie zdradzono w trakcie odwiedzin.

Wymarzone miejsce na wypad ze szkolną ekipą

Dom Strachu CIEMNO to idealne miejsce na wypad ze znajomymi, organizację niezapomnianych urodzin czy wybitnej imprezy firmowej. Na miejscu znajdziemy przestronny viproom, istnieje również możliwość zamówienia cateringu w formie szwedzkiego stołu. Sale są monitorowane a zabawa w pełni bezpieczna dla odwiedzających. W tym miejscu warto wspomnieć, że istnieje możliwość zamówienia nagrań z kamer zarejestrowanych w trakcie odwiedzin w CIEMNO – taki film może stanowić wspaniałą pamiątkę!

Dostosuj poziom straszności do własnych możliwości

Niestety zdarza się, że potencjalni goście omijają to miejsce z jednego, prostego powodu – „boję się, że będzie zbyt strasznie”. Oczywiście, odwiedziny w domu strachów wiążą się z poczuciem przysłowiowej gęsiej skórki, ale niewiele osób wie, że dawkę pikantnych doznań można dostosować!

Dom Strachu Ciemno

Poziom strachu został opracowany i ustalony we współpracy ze straszydłami – celem istot decyzyjnych było utrzymanie zdrowego kompromisu. Z jednej strony nie chciano przecież odstraszać potencjalnych gości z drugiej zaś, zaspokoić wymagania najbardziej wytrawnych amatorów strachu i horrorów. Dlatego odwiedziny w tym upiornym miejscu mogą przebiegać w czterech wersjach:

  • FUN – dla rodzin z dziećmi od 13 roku życia,
  • FEAR – idealna na pierwsze odwiedziny dla osób powyżej16 roku życia,
  • PAIN – solidna dawka strachu dla osób, które ukończyły 18 rok życia.
  • HORROR – tylko dla największych (i pełnoletnich) amatorów upiornych przygód!

CIEMNO? To jedyne takie miejsce na mapie Lublina

Brak jakiejkolwiek konkurencji zazwyczaj nie wpływa korzystnie na standard usługi, dlatego bardzo dobrze, że CIEMNO nie jest salonem masażu, SPA czy zakładem naprawy AGD – to po prostu horror house z prawdziwego zdarzenia, w którym wilkołaki wraz z ferajną czekają na licznych odwiedzających. Spraw, by te ferie zimowe na długi czas zapadły w Twojej pamięci, zabierz ziomków ze szkoły w paranormalną podróż i przeżyj wyjątkowe chwile z dreszczykiem emocji.

Dom Strachu Ciemno Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.