Ważny temat? Prześlij newsa!

Fast food technik i metod teatralnych. Wiosenne warsztaty artystyczne w CSK

Spotted Lublin

Warsztaty przeznaczone dla instruktorów teatralnych i recytacji oraz osób działających w amatorskim ruchu artystycznym powyżej 18 r.ż. „Fast Food technik i metod teatralnych”, bo zabawa jest poważna, a powaga jest zabawna Warsztat, którego celem jest pomagać i wspierać pracę ludzi artystycznie zaangażowanych. Aktorów, reżyserów, scenarzystów, instruktorów, animatorów. Teatralność praktyczna i sceniczna. Od metod teatru Forum […]

grafika Warsztaty FastFood

fot. Materiał organizatora

Warsztaty przeznaczone dla instruktorów teatralnych i recytacji oraz osób działających w amatorskim ruchu artystycznym powyżej 18 r.ż.

„Fast Food technik i metod teatralnych”, bo zabawa jest poważna, a powaga jest zabawna

Warsztat, którego celem jest pomagać i wspierać pracę ludzi artystycznie zaangażowanych. Aktorów, reżyserów, scenarzystów, instruktorów, animatorów. Teatralność praktyczna i sceniczna. Od metod teatru Forum A. Boala przez Teatr Fizyczny – Teatr Ekspresji Twórczej, Teatr Instrumentalny prof. B. Schaefera i improwizację K. Johnstone’a do tworzenia własnego laboratorium teatralnego.

To warsztaty składające się z metod i technik teatru dostępnego, podczas których uczestnicy będą pracować nad:

Zapisy przez formularz: Formularz zapisu

Przemysław Buksiński (prowadzący)

Aktor. Animator. Organizator działań artystycznych i performatywnych. Wykładowca Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa oraz Pedagogiki i Psychologii. Prezes Fundacji Poławiacze Pereł Improv Teatr.

Specjalizuje się w technikach i metodach teatralnych. Aktor w „Latającym Teatrze Kantorowi” Moniki Adamiec. Współpracował/współpracuje z Teatrem Chorea (Fabryka Sztuki w Łodzi), Teatrem Figur w Krakowie, Teatrem Groteska w Krakowie, Teatrem im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, Teatrem Lalka w Warszawie, Teatrem Pinokio w Łodzi, Teatrem Poddańczym w Białymstoku, Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu współtworząc projekty dla lokalnych społeczności wykluczonych artystycznie m.in. „Bramaturgia”, „Wjeżdżamy w bramy”, „Luftujemy podwórka”, „Wy Patrz My”.

Realizuje projekty łączące historię miejsc i ludzi z technikami improwizacji teatralnej: SUPERBOHATER Przestrzenie Sztuki Teatr Lublin/Rzeszów/Łódź, „ImprOpowieści”, „Legendy Dawnego Miasta”. Improwizacji teatralnej uczył się u Arkadiusza Ziętka i aktorów kanadyjskiej grupy „Uncolled for Improv”. Założył jedną z pierwszych grup „impro” w Polsce „No Potatoes”.

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

Najnowsze opinie:

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check