Fajniaki za darmo w Biedronce. Darmowy Fajniak za zakupy lub naklejki

gang fajniaków biedronka
Darmowe maskotki Gang Fajniaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Fajniaki za darmo w Biedronce. Sieć przygotowała specjalną ofertę dla klientów, którym nie udało się odebrać Fajniaka. Co trzeba zrobić?

Gang Fajniaków 2020 Biedronka to 10 maskotek, których tematem przewodnim jest ekologia: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i Smog Stefek.

Akcja Gang Fajniaków w Biedronce zakończyła się 5 grudnia. To tego czasu Biedronka wydała ok. 8 milionów maskotek, 1,2 mln książek o przygodach Gangu Fajniaków, a klienci sieci zebrali ok. 620 milionów naklejek.

Pierwszymi Fajniakami, jakie trafiły ręce klientów Biedronki, były Ważka Wiola i Kropla Ksenia. Z czasem każdy członek Gangu miał już swoich zagorzałych fanów. Okazało się, że największą popularnością cieszył się Piesek Piotruś. Tuż za nim uplasowało się Drzewo Dobromir, a podium zamyka Kropla Ksenia.

Fajniaki za darmo w Biedronce

Klienci, którzy w niedzielę 13 grudnia zrobią zakupy w sklepach Biedronka za minimum 99 złotych, będą mogli odebrać przy kasie Fajniaka za darmo. Akcja dotyczy jedynie posiadaczy karty Moja Biedronka. Do kwoty 99 złotych na paragonie nie wlicza się alkoholu, papierosów i produktów dla niemowląt. Limit 1 sztuka na kartę Moja Biedronka.

Gang Fajniaków Biedronka 2020: Co z osobami, którym nie udało się odebrać maskotki, a mają naklejki?

Mamy dobrą wiadomość dla tych osób, które mają naklejki z akcji Gang Fajniaków, a nie udało im się ich odebrać Fajniaka lub książkę w czasie trwania akcji. Od 13 grudnia przez 8 dni do 20 grudnia można odbierać maskotkę lub książkę na podstawie posiadanej karty kolekcjonerskiej z odpowiednią ilością naklejek, zgodnie z regulaminem akcji.

Fajniaki za darmo w Biedronce
Fajniaki za darmo w Biedronce

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Fajna akcja tylko ciekawe dlaczego w sklepie nikt o tym głośno nie mówi. Byłam dziś na zakupach, paragon przekroczył znacznie 100 zł a fajniaka brak. A w domu dwójka dzieci, które je zbierają….