Fajniaki Biedronka 2020. Do kiedy można odbierać maskotki Gang Fajniaków?

gang fajniaków biedronka maskotki naklejki
Maskotki Gangu Fajniaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Fajniaki Biedronka 2020. Do kiedy można odbierać maskotki Gang Fajniaków w Biedronce? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu klientów Biedronki. Odpowiadamy.

Fajniaki w Biedronce pokochali duzi i mali klienci sklepów sieci Biedronka. W tym roku Biedronka wydała już prawie 6 mln maskotek Gang Fajniaków oraz ponad 900 tys. książek z historiami bohaterów akcji lojalnościowo-edukacyjnej.

Fajniaki Biedronka – zasady promocji

Naklejki Gang Fajniaków za zakupy w Biedronce można było dostać do 21 listopada 2020. Jedna naklejka była przyznawana za każde wydane 50 złotych w sklepie. Za zakup niektórych produktów, przyznawane były za nie dodatkowe naklejki. W jednorazowych zakupach za 50 zł można było otrzymać aż 5 naklejek.

Dodatkową naklejkę Gangu Fajniaków za każde wydane 50 zł można było otrzymać za zakupy:

  • z kartą Moja Biedronka
  • co najmniej jednego warzywa lub owocu
  • produktów z oferty specjalnej
  • dodatkowy benefit przyznawany był za nabycie produktów w ramach akcji „Kupuj co polskie”, tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Do kiedy można odebrać Fajniaki?

Data odbioru maskotek Gang Fajniaków 2020 Biedronka została wydłużona i będzie można je odbierać do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Biedronka nie przewiduje dostawy kolejnych maskotek z serii Gang Fajniaków do swoich sklepów po tym terminie. Fajniaki można odebrać w sklepie Biedronka w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł.

Fajniaki można odbierać do 5 grudnia 2020 roku lub wyczerpania zapasów.

Gang Fajniaków składa się z pluszowych zwierząt, roślin a nawet słońca, chmury czy smogu. Łącznie do nabycia jest dziesięć maskotek. Kolejno są to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropelka Ksenia, Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio i Ważka Wiola.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.