Ewelina uciekła z ośrodka leczenia uzależnień w Kazimierzu Dolnym. 16-latka ma już za sobą dwie próby samobójcze

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Puław i Lublina prowadzą poszukiwania 16-letniej Eweliny, która w poniedziałek uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kazimierzu Dolnym. Życie 16-latki może być zagrożone.

Poszukiwana Ewelina W.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.06) po godz. 17. Pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” przy ul. Albrechtówka w Kazimierzu Dolnym zauważyli, że z ośrodka oddaliły się dwie wychowanki, w tym 16-letnia Ewelina W. z Lublina.

Nastolatka ma około 168 cm wzrostu, włosy krótkie, czarne, szczupła budowa ciała. Gdy opuszczała ośrodek była ubrana w koszulkę czarną na ramiączkach, jeansy niebieskie z dziurami i beżowe buty sportowe. Miała ze sobą dużą torbę sportową czarną z zielonymi wstawkami.

Jak przekazała nam mama Eweliny, nastolatka jest w trakcie leczenia uzależnień. Jest uzależniona od alkoholu i środków odurzających. 16-latka ma już za sobą dwie próby samobójcze. Życie nastolatki może być zagrożone.

Osoby, które widziały nastolatkę lub wiedzą, gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 4. komisariatem policji w Lublinie.

Aktualizacja

Nastolatka została odnaleziona. Mama Eweliny dziękuje za pomoc.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.