Ewakuacja uczelni w Lublinie. Studenci i pracownicy musieli opuścić budynek

Ewakuacja studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Ewakuacja studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie | fot. nadesłane

W budynku Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej rozbrzmiał alarm przeciwpożarowy. Studenci w obecności pracowników uczelni opuścili budynek.

W czwartek o godz. 10 w budynku Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej 13 w Lublinie ogłoszono alarm przeciwpożarowy. Ewakuowano wszystkich studentów oraz pracowników. Jak się okazało, to były na szczęście tylko ćwiczenia.

Celem ćwiczeń było uświadomienie studentom (ale także kadrze szkolnej), jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia. Studenci zostali poinstruowani m.in. jak prawidłowo użyć gaśnicy. Po kilkunastu minutach studenci i pracownicy wrócili do budynku.

Ćwiczenia były inicjatywą władz uczelni.

Ewakuacja studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Ewakuacja studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie | fot. nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.