Ewakuacja centrum handlowego Vivo Lublin. Klienci i pracownicy usłyszeli alarm

IMG 5779
Ewakuacja klientów i pracowników galerii handlowej Vivo Lublin (dawniej Tarasy Zamkowe) | fot. czytelniczka Julia

W poniedziałek w centrum handlowym Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie został ogłoszony alarm pożarowy. Z obiektu ewakuowano pracowników i klientów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 12.20 w centrum handlowym Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. W budynku uruchomił się alarm przeciwpożarowy. W budynku ewakuowano wszystkich klientów i pracowników. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Alarm okazał się fałszywy i po pół godzinie centrum handlowe Vivo działało już normalnie. Doszło do awarii w centrali przeciwpożarowej. Firma, która nadzoruje ten system w obiekcie handlowym będzie teraz sprawdzać, dlaczego urządzenie wywołało alarm.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.