Elka uderzona przez iveco. Kierowca dostawczaka nie ustąpił pierwszeństwa nauce jazdy na rondzie w centrum Lublina

Zderzenie elki z iveco na rondzie im. Mohyły
Zderzenie elki z iveco na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik

Na rondzie im. Mohyły w centrum Lublina doszło do kolizji z udziałem samochodu nauki jazdy. Winą było nieustąpienie pierwszeństwa.

Nie puścił „elki”, spowodował kolizję

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.05) około godz. 8:40 na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Podzamcze z Lwowską i Ruską zderzył się samochód nauki jazdy z samochodem dostawczym. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód nauki jazdy należący do Zespołu Szkół Samochodowych poruszał się od ul. Lwowskiej. Gdy „elka” zjeżdżała z ronda, wtedy na skrzyżowanie wjechał kierowca dostawczego iveco, który nie ustąpił pierwszeństwa kursantowi nauki jazdy.

Iveco uderzyło w tył skody. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył na miejscu ranną instruktorkę nauki jazdy. Kobieta nie wymagała dalszej hospitalizacji. Na skrzyżowaniu nie było utrudnień, pojazdy zjechały na pobocze.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

ZDJĘCIA

uszkodzone dostawcze iveco i radiowóz policji
Zderzenie elki z iveco na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik
karetka pogotowia ratunkowego
Zderzenie elki z iveco na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik
uszkodzona skoda nauki jazdy zespołu szkół samochodowych
Zderzenie elki z iveco na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.