Ekspres do kawy Delta Q w Biedronce za darmo! Promocja w sobotę 19.02

Ekspres do kawy Delta Q Milk w Biedronce za darmo
Ekspres do kawy Delta Q Milk w Biedronce za darmo | fot. Dominik Wąsik

Do Biedronki wraca popularna promocja na ekspres do kawy Delta Q. W sobotę 19.02, kupując ekspres do kawy Delta Q, otrzymasz voucher o wartości 299 złotych na zakupy.

Ekspres do kawy Delta Q za darmo w Biedronce 19.02

W sobotę 19 lutego Biedronka będzie rozdawać „za darmo” ekspresy do kawy Delta Q. Na czym dokładnie będzie polegać promocja i jak otrzymać ekspres do kawy Delta Q za darmo? Już wyjaśniamy.

Voucher na zakupy za ekspres Biedronka

Przy zakupie ekspresu do kawy marki Delta Q w Biedronce otrzymamy vouchery o jego wartości, które będzie można wykorzystać na kolejne zakupy w sklepach Biedronka. Bon rabatowy będzie o wartości 199 zł lub 299 zł, w zależności od wybranej wersji ekspresu do kawy Delta Q.

Przy zakupie ekspresu Delta Q za 299 zł otrzymamy 3 vouchery (2×100 zł i 1×99 zł), natomiast przy zakupie za 199 zł otrzymamy 2 vouchery (1×100 zł i 1×99 zł). Vouchery na zakupy będzie można wykorzystać od 21 lutego do 5 marca. W ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) można użyć tylko jeden voucher.

„Voucherów nie można łączyć ze sobą ani z innymi voucherami. W ramach akcji promocyjnej można kupić z kartą Moja Biedronka maksymalnie dwa expresy Delta Q dziennie i otrzymać na nie vouchery. Oferta obowiązuje 19.02.2022 r. lub do wyczerpania zapasów” – zaznacza sieć Biedronka.

Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Voucher może być wykorzystany wyłącznie do otrzymania rabatu na zakup produktów i nie może być wykorzystany celem otrzymania rabatu na jakiekolwiek usługi ani doładowania, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe czy doładowania kart podarunkowych.

Voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów, co oznacza, że klient w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) może wykorzystać wyłącznie jeden voucher

Na kartę Moja Biedronka obowiązuje limit maksymalnie dwóch sztuk ekspresu Delta Q. Ilość ekspresów jest mocno ograniczona na każdy sklep Biedronka.

Rodzaje ekspresów Delta Q

W akcji promocyjnej biorą udział ekspresy do kawy Delta Q:

  • Ekspres Delta Q Milk QOOL Evolution Czarny (ze spieniaczem do mleka) – 299 zł
  • Ekspres Delta Q Milk QOOL Evolution Biały (ze spieniaczem do mleka) – 299 zł
  • Ekspres Delta Q QOOL Evolution Czarny – 199 zł
  • Ekspres Delta Q QOOL Evolution Biały – 199 zł

– MATERIAŁ AKTUALIZOWANY –

expres do kawy delta q biedronka

ekspres delta q biedronka

ekspres do kawy delta q

kapsułki delta q

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Skandal w Biedronce !!!
    Biedronka okradła tysiące swoich wiernych klientów , którzy mozolnie zbierali naklejki za zakupy za które mieli odebrać pluszaki dla swoich dzieci za darmo tzw ” Gang Swojaków ” od prawie czterech tygodni we wszystkich Biedronkach brakuje gratisowych pluszaków a kierownicy tych sklepów pytani kiedy będą dostawy obiecanych zabawek zgodnym chórem że Nie będzie ! Biedronka okradła tych najwierniejszych klientów w imię pt.: „Do wyczerpania zapasów ” !!!!