Ekspres do kawy Delta Q ZA DARMO w Biedronce. Sprawdź szczegóły promocji

Ekspres do kawy Delta Q Milk w Biedronce za darmo
Ekspres do kawy Delta Q Milk w Biedronce za darmo | fot. Dominik Wąsik

Ekspres do kawy Delta Q ponownie za darmo w Biedronce. W sobotę (14.10) przy zakupie dowolnego ekspresu oraz innych produktów klienci otrzymają voucher o wartości 299 złotych. Sprawdziliśmy szczegóły promocji.

Biedronka na sobotę (14.10.2023) przewidziała wyjątkową promocję na ekspres do kawy Delta Q. Na czym dokładnie polega promocja i jak otrzymać ekspres do kawy Delta Q za darmo? Już wyjaśniamy.

Ekspres do kawy Delta Q za darmo

„Tylko w sobotę 14.10 przy zakupie ekspresu Delta Q oraz innych produktów za minimum 99 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, zwrot na voucher 100 proc. wartości ekspresu” – informuje Biedronka w komunikacie.

Przy zakupie dowolnego ekspresu do kawy Delta Q otrzymamy vouchery o jego wartości, które będzie można wykorzystać przy jednorazowych zakupach w sklepach Biedronka w dniach 16-18 października. Voucher będzie o wartości 199 zł lub 299 zł, w zależności od wybranej wersji ekspresu do kawy Delta Q.

Na kartę Moja Biedronka obowiązuje limit maksymalnie jednej sztuki ekspresu Delta Q. Ilość ekspresów jest mocno ograniczona na każdy sklep Biedronka.

W ramach akcji promocyjnej nie można dokonać płatności za zakup ekspresu Delta Q za pomocą bonów Sodexo. Voucherów nie można łączyć ze sobą ani z innymi voucherami.

Lista ekspresów Delta Q objętych promocją (cena):

  • Delta Q QOOL Evolution czarny – 199 zł
  • Delta Q QOOL Evolution czerwony – 199 zł
  • Delta Q Milk QOOL Evolution biały – 299 zł
  • Delta Q Milk QOOL Evolution czarny – 299 zł

ekspres do kawy delta q biedronka

ekspres delta q biedronka

ekspres do kawy delta q

ekspres delta q opinie

kapsułki delta q cena

kapsułki delta q

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.