Ekscentryczna? Stanowcza? Wrażliwa? Odważna? Spokojna? Stwórz swoje miejsce! Łazienki HAP

Wizualizacja Łazienki HAP
Wizualizacja Łazienki HAP | materiały nadesłane

Łazienka jest wyjątkowym domowym pomieszczeniem – azylem każdej kobiety. Dlatego jej wnętrze powinno być dopasowane do gustów i upodobań. Nowo powstały salon Łazienkowy Łazienki HAP to miejsce, którego obsługa bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę – tutejsze projektantki przy filiżance gorącej kawy, wspierają swoje klientki w dobieraniu najlepszych rozwiązań w kwestii zaaranżowania łazienki.

Łazienki HAP – nowy salon łazienkowy w Lublinie

Łazienki HAP to salon łazienkowy mieszczący się w Lublinie, przy ulicy Anny Walentynowicz 2. Marka Łazienki HAP została stworzona przez hurtownię hydrauliczną HAP Armatura – oferta salonu jest więc zbudowana na bazie wieloletniego doświadczenia w branży hydraulicznej, wnętrzarskiej i łazienkowej. Co wyróżnia Łazienki HAP na tle konkurencyjnych salonów łazienkowych? Domowa atmosfera – a więc idealna do zaprojektowania domowej łazienki! Tutaj zaprojektujesz wymarzoną łazienkę od podstaw – bez pośpiechu, rozpraszających hałasów i tłumów typowych dla sieciowych salonów łazienkowych.

Wizualizacja Łazienki HAP
Wizualizacja Łazienki HAP | materiały nadesłane

Możesz rozsiąść się wygodnie przy biurku i przy filiżance gorącego napoju wspólnie z projektantką wprowadzić w życie swoje pomysły. Pierwszym krokiem w realizacji Twoich łazienkowych marzeń będzie rozmowa i wymiana pomysłów. Nie można w tym miejscu nie wspomnieć o niewidzialnej nici porozumienia – dane jasno wskazują, że łazienka jest zdecydowanie kobiecym światem. W tej materii to właśnie płeć piękna jest zazwyczaj stroną decyzyjną i wykazuje większą inicjatywę w kwestii aranżacji. Dlatego salon łazienkowy Łazienki HAP postanowił postawić na kobiety i to one zajmują się wykonywaniem projektów.

Wizualizacja Łazienki HAP
Wizualizacja Łazienki HAP | materiały nadesłane

Łazienki HAP – łazienka skrojona na miarę Twoich potrzeb

Koszt wykonania projektu łazienki jest niewielki – cena zaczyna się od 1 zł. Wykonane wizualizacje złożone są z produktów dostępnych w ofercie salonu – część z nich można obejrzeć na miejscu, w przypadku pozostałych istnieje możliwość zamówienia.

Wizualizacja Łazienki HAP
Wizualizacja Łazienki HAP | materiały nadesłane

Jak zaaranżować łazienkę?

A co jeżeli nie masz konkretnego pomysłu na wykończenie łazienki? Odwiedź salon łazienkowy HAP w poszukiwaniu pomysłów. Tutejsza obsługa chętnie wesprze Cię w aranżacji tego pomieszczenia. Wspólnie stworzycie łazienkę, w której poczujesz się wyjątkowo!

Wizualizacja Łazienki HAP
Wizualizacja Łazienki HAP | materiały nadesłane

W salonie Łazienki HAP znajdziesz dosłownie wszystko, co potrzebne do urządzenia łazienki – wanny, kabiny prysznicowe, baterie, umywalki, bidety i miski WC, meble łazienkowe oraz płytki kafelkowe i dodatki. To miejsce inspirujące, które warto odwiedzić, chociażby na herbatę czy kawę.

Salon Łazienki HAP odwiedzisz w Lublinie, przy ulicy Anny Walentynowicz 2, od godziny 7 do 18 w tygodniu i od 8 do 13 w weekendy. Do zobaczenia!

Obserwuj Salon Łazienki HAP na facebooku: https://www.facebook.com/lazienkiHAP.

Wizualizacja Łazienki HAP
Wizualizacja Łazienki HAP | materiały nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.