Ekipa programu „Nasz nowy dom” gości w woj. lubelskim. Remontują dom rodzinie z Lubartowa

121007570 3501760516556064 7627890771307783994 o
Ekipa programu Nasz Nowy Dom | Polsat

Ekipa programu „Nasz nowy dom” odwiedziła województwo lubelskie. Katarzyna Dowbor i jej brygada mają 6 dnia na gruntowny remont domu, który odmieni życie rodzinie z Lubartowa.

„Nasz nowy dom” to program Telewizji Polsat, w którym widzowie mogą zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznajemy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej.

Na czas remontu rodziny przenoszone są do hoteli, a producenci programu zaskakują niejedną niespodzianką, która umila im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystępuje do remontu. W finale każdego odcinka widzimy powrót rodzin do ich odremontowanych domów i ich reakcję.

„Nasz nowy dom” w Lubartowie

Tym razem odcinek programu „Nasz nowy dom” jest kręcony w Lubartowie. Ekipa Katarzyny Dowbor remontuje dom przy ul. Ludwika Waryńskiego. Na razie nic nie wiemy o rodzinie, która tam zamieszkuje oraz o stanie ich domu. Dowiemy się tego za ok. miesiąc, kiedy odcinek zostanie wyemitowany na antenie telewizji Polsat.

>>> AKTUALIZACJA: Znamy datę premiery odcinka programu „Nasz nowy dom” zrealizowanego w Lubartowie

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. MOPS też nic nie wie o tej rodzinie tak jak o wielu innych w Polsce żyjących w ubóstwie,tak że niech Redakcja się nie martwi u nas to standard