Egzotyczne samochody w Lublinie

Egzotyczne samochody po raz drugi zjadą się za sprawą grupy zapaleńców Exotic Cars Lublin. Będzie to doskonała okazja aby obejrzeć auta, których nie widuje się codziennie na lubelskich drogach. Również w budynku galerii Felicity trwa godna uwagi wystawa zabytkowych aut.

 

Motoryzacyjnych wydarzeń w Lublinie nigdy za dużo. W ten schemat wpisała się grupa entuzjastów Exotic Cars Lublin. Zorganizowali oni, drugi już w tym miesiącu, pokaz najbardziej unikatowych aut w mieście i okolicach. Miejscem spotkania będzie parking za galerią Atrium Felicity. Wystawione egzemplarze będzie można oglądać od godziny 19.00 w niedzielę, 16 lipca. Jak napisano na stronie wydarzenia – spotkanie potrwa do godziny 22.00. Wejście na teren imprezy jest bezpłatne.

 

Facebookowa strona organizatorów ma ponad 17 tys. obserwujących, a ich liczba stale rośnie. To właśnie oni zajmują się wypatrywaniem rzadkich okazów aut na lubelskich ulicach. Prawie każdego dnia pojawiają się tam nowe zdjęcia, na których uwieczniono takie samochody jak Fisker Karma, Aston Martin One-77 czy Rolls-Royce Ghost.

 

Jednocześnie przypominamy, że w samej galerii do niedzieli, 16 lipca, trwa wystawa zabytkowych aut. Chętni mogą zapoznać się z perełkami motoryzacji, rozstawionymi po zakamarkach budynku. Należy jednak zaznaczyć, że aby zobaczyć wszystkie ekspozycje należy się sporo nachodzić. Z pewnością przyciągnie to do galerii wielu mężczyzn, którzy ochoczo będą towarzyszyć swoim damom w robieniu zakupów.  Możliwość obejrzenia eksponatów również jest bezpłatna.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.