Egzaminy na prawo jazdy w Lublinie w używanych autach. WORD rozstrzygnął przetarg na zakup 18 aut

Hyundai i20 pozostanie samochodem egzaminacyjnych w WORD Lublin

WORD Lublin rozstrzygnął przetarg na zakup pojazdów przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii B. Okazało się, że zmiany nie będzie, bo hyundaie i20 zastąpią… hyundaie i20.

Egzaminy na prawo jazdy w Lublinie dalej na hyundaiach

Egzaminacyjne hyundaie odejdą do lamusa? W ubiegły piątek (22.07) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie otworzył jedyną ofertę, która wpłynęła w przetargu na dostawę 18 używanych samochodów z roczników 2019-2021 do przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii B.

Ofertę 18 używanych hyundai i20 złożyła firma Auto Broker z Lublina, która wyceniła swoje zamówienie na 909 tys. zł. WORD zamierzał przeznaczyć na zakup używanych aut 1 mln zł. Dziś dowiedzieliśmy się, że WORD ocenił ofertę spółki Auto Broker za najkorzystniejszą — spełniła wszystkie wymogi.

Nowe (używane) pojazdy mają się pojawić w ośrodku pod koniec listopada.

Było to już trzecie podejście WORD-u. W pierwszym przetargu WORD chciał ponownie wynająć auta, ale nikt się nie zgłosił. W drugim przetargu WORD chciał kupić 18 samochodów. Dostarczeniem aut zainteresowane były dwie firmy, lecz ich oferty przekraczały budżet, czego efektem było unieważnienie postępowania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.