Egzaminatorzy WORD Lublin protestują. Egzaminy na prawo jazdy odwołane – 9 sierpnia

WORD Lublin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Odwołane egzaminy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie. We wtorek 9 sierpnia część egzaminów praktycznych na kat. B. została odwołana. To dlatego, że część egzaminatorów poszła na zwolnienia.

Odwołane egzaminy WORD Lublin

„W związku z liczną absencją egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie w dniu 09.08.2022 r. z przykrością informuję, iż część egzaminów praktycznych na kat. B. może zostać odwołana” – czytamy w komunikacie na stronie WORD Lublin.

Kursanci, którzy mają na dziś zaplanowany egzamin na prawo jazdy na kat. B, powinni skontaktować się z WORD w celu ustalenia kolejnego terminu przeprowadzenia egzaminu. Można zadzwonić pod jeden z numerów: 81 74 84 674, 81 74 84 675, 81 74 84 676.

Wszystko na to wskazuje, że problemy z egzaminami na prawo jazdy w Lublinie będą także i w kolejnych dniach. Egzaminatorzy chcą zmian w przepisach dotyczących egzaminów oraz podwyżek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.