Dzwoni numer 22 104 37 05. Czy odebrać? Co to za numer? Kto dzwonił?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dzwoni numer 22 104 37 05. Nieznany numer na ekranie telefonu sprawia, że jego właściciel zastanawia się często: Czy odebrać? Co to za numer? Kto dzwonił?

Numer telefonu 22 104 37 05

Automatyczne powiadamianie o nałożeniu kwarantanny

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że w ramach digitalizacji inspekcji sanitarnej uruchomiono automatyczne powiadomienia o nałożeniu kwarantanny domowej. 22 10 43 705 to numer, z którego nadawany jest komunikat o objęciu kwarantanną domową osób, które znajdują się w bazie EWP i mają nałożoną kwarantannę.

W przypadku pytań o COVID-19 albo wyjaśnienia statusu kwarantanny należy dzwonić pod numer +48 22 25 00 115. Za nieprzestrzeganie kwarantanny grozi Ci grzywna do 30 tys. zł. Czytaj więcej: Ile trwa kwarantanna domowa po kontakcie z chorym? Nawet 20 dni dla domownikówWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.