Rury podtrzymują strop w galerii VIVO! Lublin. Mieszkańcy pytają o stan budynku

Podpory stropowe w VIVO! Lublin | fot. nadesłane

Dziś do naszej redakcji pisali Czytelnicy, którzy pytali o stan budynku galerii handlowej VIVO! Lublin. Wszystko przez dziwne rury w korytarzach, które podtrzymują stropy na wszystkich piętrach.

O metalowe rury, które zostały rozmieszczone na wszystkich piętrach VIVO! Lublin postanowiliśmy dopytać administrację galerii handlowej. Jak się okazuje, nie ma to nic wspólnego ze stanem technicznym budynku, a obecnie prowadzonymi pracami inwestycyjnymi.

Podpory stropowe związane są z budową ruchomych schodów prowadzących na taras widokowy. Schody będą prowadziły z poziomu +1 obok restauracji Sphinx do przeszklonego wyjścia na taras widokowy na poziomie +2. Podpory zostaną zdemontowane po zakończeniu inwestycji. Są one potrzebne jedynie na czas montażu schodów” – wyjaśnia Aleksandra Burak z agencji Open Media, która obsługuje VIVO! Lublin.

Podpory stropowe w VIVO! Lublin | fot. nadesłane
Podpory stropowe w VIVO! Lublin | fot. nadesłane
Podpory stropowe w VIVO! Lublin | fot. nadesłane


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.