Dzisiaj w nocy sypnie śniegiem…

10678800 1496973723890307 2951325998945135555 n e1451233722566
Zdjęcie ilustracji: Info meteo LU-Biała Podlaska

Pogoda nie daje za wygraną,  przedwcześnie zachwycaliśmy się nadchodzącą wiosną. Niestety przyjdzie nam się jeszcze zmierzyć z ostatnimi podrygami zimy. Szczególnie dzisiejszej nocy. Sprawdźmy, szczegóły.

Meteo LU
Meteo LU

Dziś wieczorem, dotrze do nas strefa wilgoci z północy, dając początkowo mieszane opady deszczu i śniegu, ale czym bliżej godzin nocnych, opady zaczną przechodzić w śnieg i będzie padało co najmniej kilka godzin. lLokalnie pojawią się przymrozki

Model UMPL

Temperatura będzie oscylowała na poziomie 0 stopni, przy gruncie niestety będzie wszystko marzło, powodując gołoledź na drogach i chodnikach. Kierowcy szczególnie nad ranem w drodze do pracy lub szkoły, radzimy o zdjęcie nogi z gazu!

Apelujemy o rozsądek i wstrzymanie się ze zmianą opon na letnie. W kwietniu będzie to bezpieczniejsze, a wiosna zawita już na dobre 🙂 Jednak pozostając przy marcu… Możliwe spadki temperatury – nocami poniżej 0 z przelotnymi opadami śniegu

Opracowanie: Info meteo LU Biała Podlaska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.