Dziś wydziały Urzędu Miasta Lublin są zamknięte. Urzędnicy odbierają dzień wolny

Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2
Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2

Planowaliście dziś wizytę w Wydziale Komunikacji lub załatwić inną sprawę w jednym z wydziałów Urzędu Miasta Lublin? Mamy dla was złą wiadomość. Urzędnicy mają dzień wolny od pracy.

Urząd Miasta Lublin zamknięty 4 maja

W tym roku pojawiła się możliwość przedłużenia majówki. Odbierając dzień wolny 4 maja, można wydłużyć weekend majowy od soboty do wtorku. Niektórzy pracodawcy zdecydowali się się na ten krok. Zarządzenie w sprawie wolnego wtorku wydał m.in. prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

We wtorek, 4 maja Urząd Miasta Lublin będzie nieczynny dla interesantów. Tego dnia dyżur pełnią pracownicy na stanowisku ds. rejestracji zgonów (pokój 289) w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 w godz. od 8.00 do 15.00.

Tego dnia również Punkty Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie zlokalizowane przy ul. Nałęczowskiej 14 i ul. Zielonej 5 oraz Biuro Obsługi Klienta będą nieczynne.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.