Dziś wieczorem lublinianie ułożą serce ze świec dla zmarłego prezydenta Gdańska

Znicze przed zdjęciem zmarłego prezydenta Gdańska | fot. Dominik Wąsik

Dziś na placu Łokietka przed lubelskim ratuszem mieszkańcy Lublina ułożą serce ze świec ku czci zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. – Bądźmy razem i dzielmy się dobrem – zachęcają organizatorzy.

„Wszyscy boleśnie przeżywamy tragiczną śmierć prezydenta Pawła Adamowicza. Pojawiają się różne emocje, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Mając w pamięci ostatnie słowa Pana prezydenta, które dla nas stały się testamentem, chcielibyśmy, by ten czas mimo bólu w sercach i poczucia ogromnej straty był czasem dzielenia się dobrem” – przekonują organizatorzy.

Zachęcają do przyniesienia dużej liczby świec, z których zostaną ułożone „najgorętsze serce świata” i „największe światełko do nieba” dla Pawła i jego bliskich. Podobne wydarzenia odbywają się dziś w wielu polskich miastach.

Start wydarzenia godzina 20.00 na placu Łokietka przed Ratuszem.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.