Dziś w nocy gęsta mgła. Widzialność może spaść do 100 metrów

gęsta mgła
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed gęstymi mgłami, które mogą wystąpić w nocy z czwartku na piątek w południowej części woj. lubelskiego, w tym w Lublinie. Mgła może ograniczać widoczność nawet poniżej 100 metrów.

Gęsta mgła

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed gęstymi mgłami, które dotyczą także Lublina i dużej części Lubelszczyzny.

Utrudnionych warunków na drogach spowodowanych mgłami należy spodziewać się w powiatach: biłgorajski, Chełm, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubelski, Lublin, łęczyński, opolski, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski i Zamość.

„Prognozuje się gęste, mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 m do 200 m” – czytamy w komunikacie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.