Dziś uruchomią fontannę multimedialną na pl. Litewskim. Kiedy pokazy multimedialne?

DSC03048
Fontanna na Placu Litewskim | fot. Dominik Wąsik

Dziś uruchomiona zostanie fontanna multimedialna na pl. Litewskim. Od poniedziałku sukcesywnie będą uruchamiane pozostałe wodotryski. Kiedy odbędą się pokazy multimedialne?

Do tej pory fontanny na placu Litewskim nie były uruchamiane w związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Obecne rekomendacje dotyczą przede wszystkim zachowania bezpiecznych odległości. Dlatego władze Lublina zdecydowały się na uruchomienie fontann na pl. Litewskim. Przy wodotryskach pojawią się odpowiednie tablice informacyjne o zachowaniu bezpiecznej odległości,

Od dziś (sobota, 20 czerwca), po ostatnich testach technicznych fontanna główna na Placu Litewskim zostanie ponownie uruchomiona. Pozostałe fontanny na Placu Litewskim będą włączane sukcesywnie do poniedziałku (22 czerwca) wraz z napełnieniem niecek wodą.

Kiedy pokazy multimedialne na pl. Litewskim?

„Obecnie obowiązujący zakaz organizacji zgromadzeń i imprez powyżej 150 osób uniemożliwia organizację pokazów multimedialnych. Decyzje o ich wznowieniu będą podejmowane wraz ze znoszeniem kolejnych obostrzeń w przestrzeni miejskiej” – mówi Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.