Dziś na ulice Lublina wyjadą dwa nowe nieoznakowane radiowozy BMW

Nowe nieoznakowane radiowozy zasiliły flotę Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Nowe nieoznakowane radiowozy zasiliły flotę Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie | fot. KWP Lublin

Dzisiaj na ulice Lublina wyjadą po raz pierwszy do służby dwa nowe nieoznakowane radiowozy hybrydowe marki BMW. Wyposażone w videorejestratory pojazdy mając zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drogach.

Nowe nieoznakowane BMW na ulicach Lublina

Flotę Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zasiliły nowe hybrydowe radiowozy. Są to dwa nieoznakowane pojazdy marki BMW 330e xDrive plug-in.

Nowe nieoznakowane radiowozy marki BMW 330e xDrive plug-in (hybrydowe) wyposażone są w 252 konny silnik, który pozwala na rozwinięcie maksymalnej prędkości do ponad 230 km/h.

Przyspieszenie do 100 km/h trwa ok. 6 sekund. Zasięg na prądzie od 55 do 68 km wg cyklu pomiarowego WLTP. Policjant dzięki funkcji XtraBoost może przez maks. 10 s zyskać dodatkowe 40 KM do 292 KM.

Nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami to najskuteczniejsza broń policji. Wyglądają niepozornie, patrolują drogi incognito, wtapiają się w tłum innych aut na drodze. Nigdy nie wiadomo, gdzie łowią, a ich ofiarą najczęściej jest kierowca, który przekracza prędkość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.