Dziennikarze zagrają o puchar Prezydenta Miasta

dscf0740 e1405086394380

Dziennikarze prasy, radia, telewizji i serwisów internetowych z regionu rozegrają turniej piłki nożnej. Pierwsze takie zawody odbędą się z okazji Światowego Dnia Dziennikarza Sportowego.

Przedstawiciele redakcji stanął do rywalizacji w najbliższy poniedziałek, 14 lipca. Cztery drużyny: przedstawiciele prasy, telewizji, radia i internetu zagrają ze sobą systemem każdy z każdym 2×10 min. Mecze zostaną rozegrane na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie. 

Dziennikarze jeszcze mogą zgłaszać swoją gotowość udziału w zawodach pod adresem e- mail: [email protected] oraz numerem tel. 696-066-146

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

 

fot. UM Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.