Dzień otwarty w centrum nauki i zabawy Super IQ. Twoje dziecko będzie zachwycone!

66010491 1240508729447493 6566345958622232576 o
Dzień otwarty w Super IQ w Galerii Gala | materiały nadesłane

Chciałbyś żeby Twoje dziecko nauczyło się programowania i robotyki? Żeby wreszcie zapamiętało coś z matematyki, ale nie masz pojęcia w jaki sposób nauczyć go rozwiązywania działań? Przyjdź na dzień otwarty w Super IQ i zobacz, jak robią to profesjonaliści!

Wrzesień to miesiąc, w którym rodzice stają przed dylematem, które zajęcia i kursy dodatkowe będą wartościowe dla dzieci i przydadzą się ich pociechom najlepiej w przyszłości. Często wybieranymi zajęciami pozalekcyjnymi dla dzieci jest angielski oraz zajęcia sportowe.

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują kursy z robotyki dla dzieci, które uczą programowania, logicznego myślenia, ale i kreatywności czy umiejętności manualnych. Robotyka i programowanie to najszybciej rozwijająca się branża na świecie!

Już w najbliższą sobotę 21 września w godz. 10:00-15:00 zapraszamy na Dni Otwarte w centrum nauki i zabawy Super IQ, które mieści się na trzecim piętrze Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie. Podczas bezpłatnych warsztatów dzieci będą miały okazję poznać ofertę edukacyjną zajęć semestralnych firmy.

Tego dnia najmłodsi wezmą udział m.in. w warsztatach z robotyki, będą mogły zbudować i zaprogramować niesamowite konstrukcje z wykorzystaniem klocków Lego. Dla przyszłych programistów będą zorganizowane zajęcia, na których dzieci stworzą autorskie wersje gier w programach, w których będziemy pracować podczas warsztatów Code Mastera.

Dla fanów gry Minecraft będą także przygotowane stanowiska do programowania w edukacyjnej wersji tej kultowej gry. Oprócz możliwości zobaczenia od strony praktycznej zajęć, Super IQ przygotowuje szereg niespodzianek takich jak pokaz w Laboratorium Szalonego Naukowca, który zaprezentuje różne ciekawe eksperymenty chemiczno-fizyczne.

Najmłodsi będą mogli pobawić się z animatorami, skorzystać z sali zabaw, wziąć udział w muzycznej lekcji angielskiego. Nie zabraknie oczywiście wielu zabaw oraz konkursów z nagrodami.

Dni Otwarte Super IQ
21.09.2019, 10:00-15:00
GALA, ul. Fabryczna 2, (III piętro)
Telefon kontaktowy: 508 793 986

CHCE POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.