Dzień otwarty programu „Chodź na łyżwy” i łyżwiarski piknik na lodowisku Icemania

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Już w sobotę 9 listopada na lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie odbędzie się łyżwiarski piknik rodzinny – dzień otwarty programu „Chodź na łyżwy”.

Serdecznie zapraszamy nie tylko dzieci, które mają więcej niż pięć lat, ale też dorosłych. W trakcie dnia otwartego wykwalifikowani trenerzy oraz instruktorzy klubów UKŁF Salchow Lublin oraz MKŁ Libella Lublin poprowadzą zajęcia z łyżwiarstwa figurowego. Pokażą jak wspaniały i interesujący jest to sport, a także postarają się zachęcić uczestników do kontynuowania przygody z łyżwiarstwem figurowym” – zachęca Dominika Mazur, koordynator programu „Chodź na łyżwy”.

Na uczestników wydarzenia, które organizowane jest w formie pikniku rodzinnego będzie czekać też atrakcja w postaci pokazów łyżwiarskich. Sobotnie zajęcia na lodowisku Icemania są znakomitą okazją do skorzystania z bezpłatnego instruktażu przed rozpoczynającym się sezonem zimowym.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch turach, które rozpoczną się o godzinie 9:30. Rejestracja wystartuje o godzinie 9:00. Wstęp i udział w zajęciach jest bezpłatny, na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy.

Harmonogram dnia otwartego:
* 9:00 – otwarcie rejestracji
* 9:30 – 09:55 – pierwsza tura zajęć
* 9.55 – pokazy zawodników z klubów UKŁF Salchow Lublin oraz MKŁ Libella Lublin
* 10.05 – 10:30 – druga tura zajęć 10:30 – zakończenie dnia otwartego w Lublinie

Każdą z tur zajęć na lodzie poprzedzi 15-minutowa rozgrzewka.

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia pod tym linkiem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.