Dzień Kobiet w Filharmonii Lubelskiej! Hit Jazz Band i nie tylko…

Dzień kobiet w Filharmonii Lubelskiej
Dzień kobiet w Filharmonii Lubelskiej | materiały prasowe

Koncert z okazji Dnia Kobiet to okazja do wyjątkowego spotkania i prezentu dla Kobiety w jej wyjątkowym dniu. Środa, 8 marca 2023, godz. 19.00 w Filharmonii Lubelskiej. Bądźcie z nami!

Świętujmy razem ten wyjątkowy dzień!

Ten wyjątkowy dzień pragniemy spędzić z Państwem w równie wyjątkowych okolicznościach. Hit Jazz Band wraz ze specjalnie dobranym na tę okazję repertuarem to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić ten wieczór w towarzystwie największych przebojów w oryginalnych opracowaniach. A wszystko to w towarzystwie wykwintnej atmosfery sali koncertowej oraz niespodzianek, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Więcej informacji na stronie Filharmonii Lubelskiej: https://filharmonialubelska.pl/

Bilety dostępne są na stronie: https://kupbilet.filharmonialubelska.pl/event/view/id/309207

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.