Dzień Kobiet na stacjach Orlen. Płyn do pełna za darmo i kawa za 1 PLN

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Orlen z okazji Dnia Kobiet przygotował specjalną promocję dla Pań. Do każdego paragonu za paliwo otrzymają one dolewkę płynu do spryskiwaczy do pełna za darmo oraz będą mogły zakupić kawę za złotówkę.

Promocja na Dzień Kobiet na stacjach Orlen

Pracownicy wszystkich stacji paliw Orlen otrzymali specjalną instrukcję przygotowaną na 8 marca – Dzień Kobiet. Sprzedawcy na podjeździe i pracownicy w sklepach muszą proponować Paniom z okazji ich święta specjalne promocje.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie, który przyjadą tego dnia na stacje Orlen i zatankują paliwo do samochodu, będą mogły liczyć na darmową dolewkę płynu do spryskiwaczy do pełna oraz na promocję na kawę za złotówkę.

Pracownik tankujący paliwo musi zwrócić się do kobiet takim zdaniem: „Z okazji Dnia Kobiet z najlepszymi życzeniami chętnie uzupełnię płyn do spryskiwaczy – oczywiście płyn w prezencie” lub „Tankuje Pani dziś na Orlenie – płyn do spryskiwaczy w gratisie doleję”.

Natomiast pracownik obsługi klienta w sklepie dla kobiet, które zatankowały paliwo, musi zaproponować zakup kawy za 1 PLN następującym zwrotem: „Mam dla Pani wyjątkową propozycję – aromatyczna kawa za złotówkę”.

Oferta na Dzień Kobiet wywołała duże oburzenie wśród Internautów, ponieważ jest skierowana… tylko dla kobiet. Orlen nie przygotował promocji z okazji Dnia Mężczyzn, który wypada 10 marca.

Promocja na Dzień Kobiet na stacjach Orlen | fot. zouzosi / Wykop
Promocja na Dzień Kobiet na stacjach Orlen | fot. zouzosi / Wykop

Kobieta wjechała BMW w budynek stacji Orlen w Rymaniu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.