Dzień gier wirtualnych w Lublinie – Virtual Game Show

Już w sobotę 10.06.2017 startuje wyjątkowy dzień gier wirtualnych w Outlet Center Lublin – Virtual Game Show. Centrum przedłuża dzień dziecka i zaprasza wszystkich do zabawy.

 

Gry komputerowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Najnowszym osiągnięciem technologicznym jest przeniesienie gracza w wirtualny świat za pomocą okularów wirtualnej rzeczywistości. Jest to aktualnie najbardziej popularna dziedzina rozrywki na całym świecie.

 

Wrażenia z rozgrywek są niezapomniane, ponieważ po założeniu okularów nasze zmysły odbierają obraz tak, jakbyśmy to my ruszali się wewnątrz wirtualnego świata. Wrażenia potęgują słuchawki z dźwiękiem przestrzennym, kubełkowe fotele gracza, czy wentylator, dający wrażenie prawdziwego pędu w rozgrywkach zręcznościowych.

 

Sobotnie wydarzenie jest podzielone na kilka części części, tak aby każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Virtual Game Show jest dedykowany zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

Na odwiedzających czekają specjalne strefy gier wirtualnych oraz stanowisko edukacyjne. Każdy będzie miał możliwość zanurzenia się w oceanie, przejechania się superszybkim samochodem, zwiedzania kosmosu, czy też przemierzania świata jako orzeł.

 

Strefa edukacyjna – każdy będzie mógł poznać ciekawostki naukowe i historyczne, zobaczyć rozwój świata, przenieść się do planetarium czy też zobaczyć najdziksze zakątki kuli ziemskiej.

 

W całym wydarzeniu zostaną wykorzystane najnowszej generacji urządzenia wirtualnej rzeczywistości, w tym okulary, stanowiska rajdowe oraz wiele innych.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.