Dzień Dziecka w Filharmonii Lubelskiej! Dwa wyjątkowe spotkania!

Dzień Dziecka w Filharmonii Lubelskiej
Dzień Dziecka w Filharmonii Lubelskiej | materiał organizatora

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Filharmonia Lubelska przygotowała dwa wyjątkowe wydarzenia specjalnie dla Młodych Melomanów – 29 maja, godz. 9.00 i 11.00, „Lecimy na księżyc” oraz 1 czerwca, godz. 17.00, „Dzieci dzieciom”

Kosmiczny repertuar!

Wyjątkowa Orkiestra „Gumi Band” z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie pod batutą Mariusza Gumieli zabierze wszystkich w niebiańską podróż po kosmosie. W repertuarze znajdą się utwory kompozytorów klasycznych i rozrywkowych, które nawiązują do tematyki astronomicznej m.in. C. Debussy – „Clair de Lune”, L. van Beethoven – „Sonata księżycowa”, H. Mancini – „Moon River”, czy muzyka z filmu „Interstellar”. Koncert odbędzie się w dwóch godzinach – 9.00 i 11.00

Bilety w cenie:
normalny: 30.00 zł

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie:
https://filharmonialubelska.pl/2022/09/26/dzien-dziecka-w-filharmonii/#

Dwie orkiestry dziecięce dla dzieci!

W Dzień Dziecka w Filharmonii Lubelskiej spotkają się dwie orkiestry złożone z młodych adeptów sztuki muzycznej – Orkiestra Symfoniczna ZSM im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie oraz Orkiestra Symfoniczna OSM im. K. Lipińskiego w Lublinie. Całość zza pulpitu dyrygenckiego poprowadzi niezastąpiony Marcin Mirowski. W programie R. Schumann, K. Lipiński, J. Brahms i …. „Piraci z Karaibów”!

Bilety w cenie:
normalny: 30.00 zł

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie:
https://kupbilet.filharmonialubelska.pl/event/view/id/323096

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.