Dzięki pomocy czytelników udało się ustalić sprawców rozboju!

68 793031

Dzięki publikacji artykułu i pomocy czytelników policjantom udało się ustalić sprawców rozboju do którego doszło w minionym tygodniu. Jeden to 16 letni mieszkaniec Lublina. Policjanci ustalili także dwóch pozostałych napastników w wieku 18 i 20 lat. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Jeden z pasażerów autobusu został zaatakowany przez trzech nieznajomych, siłą wyciągnięty na przystanek, a tam pobity i okradziony. Pełnoletnim za dokonanie rozboju grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawą 16 latka zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci z VII komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 20.08.2015r. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń do rozboju doszło około godz. 03: 45. Pokrzywdzony mężczyzna, mieszkaniec powiatu lubelskiego, jechał autobusem w kierunku ul. Żeglarskiej. Jeszcze podczas jazdy został zaczepiony przez trzech nieznajomych mężczyzn, którzy wykorzystując zatrzymanie autobusu na przystanku „Klub Jeździecki 02” siłą wyciągnęli go na zewnątrz. Tam zaczęli go bić i kopać po całym ciele, a następnie dokonali kradzieży portfela z pieniędzmi oraz telefonu.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu autobusu. Zdjęcia młodych mężczyzn opublikowaliśmy na naszych stronach. Po publikacji otrzymaliśmy wiele sygnałów od czytelników. Te informacje i ustalenia policjantów doprowadziły do zatrzymania dzisiaj jednego z poszukiwanych. To 16 letni mieszkaniec Lublina. Policjanci ustalili także dwóch pozostałych mężczyzn. To mieszkańcy naszego województwa w wieku 18 i 20 lat. Osobom pełnoletnim za dokonanie rozboju grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawą 16 latka zajmie się teraz sąd rodzinny.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Haha taki kozak, ale jak policja wjechała to od razu strzelił kolegów z d upy! Brawo!

  2. Monitoring się sprawdza, zwłaszcza w nocnych autobusach a ludzie reagują prawidłowo eliminując bydło z społeczeństwa.