Działkowcy ujęli złodzieja, lecz ten zdołał się im wyrwać. W plecaku miał skradzione krany

Policja poszukuje złodzieja kranów z ogródków działkowych
Policja poszukuje złodzieja kranów z ogródków działkowych | fot. nadesłane

Złodziej kranów z ogródków działkowych został złapany na gorącym uczynku. Mężczyzna zdołał się wyrwać działkowcom i uciekł w głąb działek. Na miejscu była policja z psem tropiącym.

Złodziej kranów grasuje na działkach

Przed dwoma dniami publikowaliśmy apel działkowców z ROD „Słonecznik”, którzy prosili o pomoc w identyfikacji złodzieja, który od kilku dni grasował po ogródkach działkowych i kradł krany. Nasz materiał: Uwaga działkowcy z Lublina! Z ogródków działkowych zaczęły znikać… krany. Kto go rozpoznaje? [NAGRANIE]

Wczoraj do naszej redakcji odezwali się ponownie działkowcy z informacją, że ten sam mężczyzna znowu grasował po działkach i kradł krany. Mężczyznę udało się przyłapać na gorącym uczynku, lecz mężczyzna zdołał wyrwać się i uciekł, pozostawiając plecak z łupami.

„Mężczyzna był ubrany identycznie jak przed kilkoma dniami. To jest łup z dzisiejszego dnia. O dziwo policja stanęła na wysokości zadania i przyjechali z psem tropiącym, ale niestety plecak był ruszany wcześniej przez ludzi, którzy łapali złodzieja i w takiej sytuacji pies już nie podejmie tropu” – pisze właścicielka ogródka działkowego w ROD „Słonecznik”.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o przekazanie informacji do VII Komisariatu przy ul. Wyżynnej w Lublinie.

Skradzione krany w plecaku złodzieja
Skradzione krany w plecaku złodzieja | fot. nadesłane

Nagranie przedstawiające kradzież

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.