Działki ROD na sprzedaż w Lublinie. Ile kosztuje ogródek działkowy? Poznaj ceny

Rodzinny Ogród Działkowy (ROD Roztocze) przy ul. Roztocze w Lublinie
Rodzinny Ogród Działkowy (ROD Roztocze) przy ul. Roztocze w Lublinie | Urząd Miasta Lublin

Pandemia spowodowała boom na ogródki działkowe i ich ceny wcale nie będą spadać. Ile zapłacimy za działkę ROD w Lublinie latem 2021? Oto przykładowe oferty (7 lipca 2021).

Od ubiegłego roku w związku z pandemią bardzo popularne w Lublinie stało się odpoczywanie na terenie ogrodów działkowych. Ceny działek są różne w zależności od lokalizacji ROD, czy rodzaju zabudowy.

Skąd wiedzieć, gdzie znajdują się te wolne działki? Wystarczy wejść na strony internetowe poszczególnych ROD w Lublinie, gdzie zamieszczane są oferty sprzedaży ogródków działkowych.

Na popularnym portalu ogłoszeniowym możemy znaleźć także kilka ogłoszeń związanych ze sprzedażą ogródków działkowych na terenie Lublina. Nie ma dużego wyboru, ponieważ niewiele osób decyduje się na sprzedaż działki.

ZOBACZ TAKŻE:
Miasto wesprze kwotą ponad 2 mln zł inwestycje działkowców z „RODOS”

Oprócz samego zakupu działki właściciele muszą liczyć się z corocznymi opłatami. W zależności od ROD chodzi o m.in. składkę członkowską, opłatę ogrodową, opłatę za zagospodarowanie odpadami, opłatę za wodę lub prąd oraz składkę na fundusz inwestycyjny ROD.

Na terenie Lublina znajdują się 43 Rodzinne Ogrody Działkowe. Poniżej przedstawiamy przykładowe działki ROD na sprzedaż (stan na 7 lipca 2021).

Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Lublinie - LIPIEC 2021
Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Lublinie – LIPIEC 2021 | OLX
Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Lublinie - LIPIEC 2021
Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Lublinie – LIPIEC 2021 | OLX


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ceny ROD poszły sporo w górę ale to dobrze. W końcu do wielu osób dotrze, że ROD to dobry pomysł na stworzenie rodzinnego miejsca aby spędzać wolny czas.