Dwóch kominiarzy spadło z dachu budynku podczas prac. Interweniował helikopter LPR

śmigłowiec lpr
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Na terenie gminy Piaski doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym dwóch mężczyzn pracujących jako kominiarze spadło z dachu domu. W wyniku tego incydentu jeden z nich odniósł obrażenia, a drugi musiał zostać przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Policja prowadzi obecnie śledztwo w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Około godziny 10:30 dzisiaj dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy dwóch kominiarzy w miejscowości Wola Gardzienicka. Pracujący na dachu domu jednorodzinnego mężczyźni doznali nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego jeden z nich spadł, powodując upadek drugiego kominiarza.

komin dym
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Rannego, 62-letniego mężczyznę, przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala z obrażeniami ciała. Drugi, 61-letni kominiarz, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Świdnicka policja aktualnie prowadzi dochodzenie w celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.